Dotace dešťovka

Kupte si u nás retenční nádrž na dešťovou vodu a získejte odborný posudek
v dotačním programu „Dešťovka“ zdarma.

Odborný posudek obsahuje zjednodušenou projektovou dokumentaci a vyčíslení přínosů. Posudek vystavujeme pro akumulaci a využití srážkových vod v segmentu obytných domů pro tyto aktivity.

1.5.B.1 Systémy pouze pro zálivku
Určeno pro: Stávající obytné domy
Příklad realizace: Srážková voda je ze střechy obytného domu akumulována v podzemní plastové nádrži. Dešťová voda je pak pomocí ponorného čerpadla využita pro zálivku zahrady.

1.5.B.2. Komplexní systémy pro využití srážkové vody jako vody užitkové
Určeno pro: Stávající obytné domy a novostavby
Příklad realizace: Dešťová voda je ze střechy obytného domu svedena přes filtrační zařízení do podzemní nádrže. Následně je v domácnosti využívána na splachování toalet a pro zálivku zahrady pomocí ponorného čerpadla s tlakovými spínači.

Podmínky akce

  • Akce je určena koncovým zákazníkům – žadatel a kupující je jedna osoba, kteří nádrž zakoupili na e-shopu www.plastovajimka.cz, www.kanalizacepraha.cz nebo na www.plastsvar.cz.
  • Odborný posudek v rámci podporovaných aktivit 1.5.B.1 a 1.5.B.2 pro vás zpracujeme do 30 pracovních dnů v závislosti na vaší součinnosti.
  • V případě, že kupující nespolupracuje a neposkytne řádnou součinnost a výkresovou část posudku, posudek mu nebude vydán.
  • Vydání posudku nezaručuje poskytnutí dotace ze strany SFŽP.
FORMULÁŘ ZDE