Vše o nákupu

Základní informace k dopravě a platební metodám
na e-shopu Plastovájímka.cz

Doprava

Osobní odběr v našich provozovnách
v Praze a v Močidlech u Uherského Brodu
0 Kč
Toptrans malé věci
do váhy 1 kg
800 Kč bez DPH (po celé ČR)
Toptrans 3kg - 11,5kg 1452 Kč (včetně 21% daně)
Toptrans 13kg - 90kg 2662 Kč (včetně 21% daně)

Toptrans- v případě zboží na skladě odesíláme do 48 hodin

Doprava Plastsvar do 10 pracovních dní

Naše vlastní doprava ani spediční služby (Toptrans aj.) nezajišťují vykládku zboží. Odpovědnost za skládání zboží nese kupující. Zboží dopravuje vozidlo bez hydraulické ruky. Odběratel na své náklady zajistí mechanizaci na skládání či lidskou sílu s uvážením hmotnosti dodávaného zboží.

Pokud využijete naši dopravu, vybranou nádrž, jímku nebo septik vám doručíme nejdéle do 10 pracovních dnů. Den a přibližný čas doručení vám sdělíme předem. Vzhledem k tomu, že do jednoho rozvozu spojujeme více dodávek z daného regionu, není možné zvolit přesné datum doručení. 

Prosím berte v úvahu délku soupravy, která je min. 16 m délky ( někdy 19m). Z tohoto důvodu není možné zajíždět do jednosměrných a úzkých cest a zároveň couvání není možné jelikož přes objemné nádrže řidič nevidí. 

Způsob platby

V hotovosti na našich provozovnách
Pobočka Praha – Černokostelecká 1168/90, 100 00, Praha 10 Strašnice
Pobočka Morava – Močidla, vedle VaK Uherský Brod, Močidla 2378

Platba dobírkou
Zboží zaplatíte v hotovosti při dodání na Vaši adresu.

Platba kartou
Na e-shopu Plastovájímka.cz můžete bezpečně platit kreditní nebo debetní kartou. Platba platební kartou při osobním odběru na pobočkách není možná. 

Je možné ovšem platit přes QR kód, který Vám s fakturou bude vygenerován s okamžitou úhradou. Zboží bude vydáno po připsání na BÚ společnosti ( obvykle do 10 minut)

Platba bankovním převodem
Po odeslání objednávky vám na e-mail zašleme potvrzení s pokyny pro platbu (variabilní symbol a číslo účtu). Po vytvoření objednávky vám zboží rezervujeme 5 dnů. Pokud do té doby objednávku neuhradíte, bude automaticky stornována a rezervace zboží zrušena.

Zálohová faktura pro firmy a instituce
Platbu zálohovou fakturou poskytujeme pouze pro firmy a státní instituce. Hodnota objednávky musí být vyšší než 10000 Kč vč. DPH a musí se jednat o stálého  zákazníka s historií nákupu u naší společnosti. Vygenerovanou fakturu zašleme na e-mail uvedený v objednávce.